İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışmaları Ödül Töreni ve Kolokyumu

İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışmaları Ödül Töreni ve Kolokyumu

TMMOB İç Mimarlar Odası adına İstanbul Şubesi’nin düzenlediği İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışmaları’nın ilki olan ve bu yıl MEF Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen im2018’in ödül töreni ve kolokyumu MEF niversitesi Maslak Kampüsü’nde 28 Eylül 2018 tarihinde saat 18:00’de gerçekleşecek.

TMMOB İç Mimarlar Odası adına İstanbul Şubesi’nin düzenlediği İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışmaları’nın ilki olan ve bu yıl MEF Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen im2018’in ödül töreni ve kolokyumu MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde 28 Eylül 2018 tarihinde saat 18:00’de gerçekleşecek.

‘Birinci yıl’, ‘İkinci yıl’, ‘Üçüncü yıl’, ‘Dördüncü yıl’ ve ‘Mobilya tasarım’ stüdyosu proje ödülleri’ olmak üzere beş kategoriye sahip im2018’e Türkiye’deki 34 farklı üniversiteden 364 proje ile geniş bir katılım gerçekleşti. Jüri değerlendirmesinin ardından her kategoride belirlenen birincilik, ikincilik ve üçüncülük dereceleri için başarı ödülleri 28 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşecek ödül töreninde derece alan öğrencilere verilecektir.

İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti’ndeki içmimarlık bölümü öğrencilerini hedefleyen ve lisans eğitimi boyunca gerçekleştirilen stüdyo projelerini değerlendiren, her yıl farklı bir içmimarlık bölümünün ev sahipliğinde düzenlenecek bir ulusal proje yarışmasıdır. İçmimarlık Bölümleri öğrencilerinin projelerini akademik yılın sonunda bir araya getiren bu yarışma, öğrencilerin mesleki gelişimleri için öğrenim hayatlarından hedef alabilecekleri nitelikli bir hedef oluşturmakta ve içmimarlık alanında bir iletişim platformu yaratmaktadır.

 

Tarih: 28 Eylül 2018 - 18:00

Adres: MEF Üniversitesi, Maslak Ayazağa Caddesi, No:4, Maslak, Sarıyer, İstanbul.

Yorum Yapın

Yorum yapmak için önce giriş yapmanız gerekiyor.